KONTAKT

Redakce: tel.: 775 076 305, e-mail: rezvit@seznam.cz

Webmaster: Team SYSKO

6 Responses to KONTAKT

 • Lepší Nový rok 2017, mám dotaz k parkovací ploše před plavečákem a fotbalový stadionem i ke stadionu míru a případně i k nové hale, Plocha před palvečákem by šla jistě upavit tak, že by se tam věšlo mnohem více stáná, chce to také na parkovací automaty a co takle tam vytvořit ke stadionu patrové stání, pouze pro osobní automobily ? Dnes jsou i levnější materiály i montované , takže by práce byly rychle možné .

 • Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy says:

  Náhodou jsem narazil na dehonstující příspěvek jakéhosi anonyma „Karla“ z 01.12. 2011, ketrý o mně napsal několik nejapných vět. Je vidět, že autor vůbec nedisponuje spolehlivými informacemi a jeho autorát je na úrovni pomocné školy. Stačilo by se mnou uskutečnit interview, ale autorovi jde patrně pouze o dehonestaci.
  S pozdravem
  Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy, barokní zámek Tábor-Měšice

 • Vlastimil Křemen says:

  Vážený pane redaktore,

  dovoluji si reagovat na publikovaný článek „K VĚCI: S cyklostezkou to nedopadlo. Většina rady zábrany podpořila“ Publikovano 5.2.2016. | Autorem vitr.

  Odbor rozvoje MěÚ Tábor k záležitosti popisované cyklostezky nevydával žádné správní rozhodnutí, vyjádření, ani stanovisko dotčeného orgánu státní správy. Na realizaci akce se nepodílel. Předpokládám, že v rámci objektivního informování veřejnosti provedete v článku opravu.

  Děkuji, s pozdravem Ing. Vlastimil Křemen, vedoucí odboru rozvoje

 • vitr says:

  Dobrý den, zkuste kontakt na Městské středisko kultury Sezimovo Ústí – Mgr. Krůčková Romana telefon: 381276710

 • Jarmila Hlaváčková says:

  Dobrý večer!
  Mám vážný zájem o Vámi inzerovanou knihu Petra Mareše – Táborsko. Ráda bych tuto knihu darovala svému tchánovi, který je spojen s okolím Tábora od svých dětských let. Mohli byste mi prosím napsat něco bližšího o knize a možnosti si ji koupit, popř. kde?
  Děkuji!
  Jarmila Hlaváčková

 • baklan says:

  Kde jsou zprávy z 13. a 14. 5. ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Archiv